دسترسی آسان به دفاتر سینمایی مجوزدار تاریخ : شنبه، 28 دي ماه ، 1398
موضوع : فوژان نیوز


موتور های جستجوگر صرفا معرف یک دفتر سینمایی معتبر نیست!

فوژان نیوز:با دسترسی آسان می توانید با دفاتر سینمایی و فیلمسازی مجوز دار زیر نظر سازمان سینمایی آشنا شوید.

www.fozhannews.ir/



فوژان نیوز گزارش می دهد:با برسی نظرات مراجعه کنندگان به دفاترسینما یی و همچنین عدم اطمینان برخی از سرمایه گذاران خرد برای ورود به چرخه فیلمسازی و همچنین تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی برخی از افراد سود جو و بدون مجور در این عرصه این شبهه به وجود آمده است چگونه یک موسسه و یا دفتر سینمایی و حتی یک شخص حقیقی مرتبط دارای مجوز از نهادها و وزارتخانه دولتی را می توان از غیر تشخیص داد؟

در برخی از مواقع دیده شده اشخاصی غیر متخصص و بدون مجوز برای منفعت طلبی شخصی با تبلیغات غیر واقعی باعث گمراه شدن علاقمندان به سرمایه گذاری در عرصه فیلمسازی شده اند.

به گزارش فوژان نیوز سایت رسمی سازمان سینمایی درجهت ارتقا ردوند دولت الکترونیک و همچنین دسترسی آسان مراجعه کنندگان وهمچنین آشنایی مخاطبان و سرمایه گذران با دفاتر فعال و مجوز دار زیر نظر سازمان سینمایی لیستی از  دفاتر مجوزدار را در لینکی از وب سایت خود منتشر نموده است ،این لینک که غریب به دو سال است که در وب سایت سازمان سینمایی قرار گرفته،می تواند را حلی برای آشنایی ونحوه فعالیت یک موسسه و یا شرکت سینمایی مجوز دار باشد.

همچنین در این وب سایت به آدرسwww.cinema-org.ir لیستی از آموزشگاها معتبر و پخش کننده های بین المللی و داخلی نیز آمده است.

لیست موسسه ها ی فیلمسازی مجوز دار را در اینجا ببینید.






منبع این مقاله : اخبار اختصاصی سینمای ایران-فوژان نیوز
www.fozhannews.com

آدرس این مطلب :
www.fozhannews.com/modules.php?name=News&file=article&sid=1538