• امروز : جمعه - ۱۷ اردیبهشت - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - رمضان - 1442
  • برابر با : Friday - 7 May - 2021

سینماها از شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه بازگشایی می‌شوند

فوژان نیوز:محمدرضا فرجی مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی در گفتگویی بیان کرد که سینماها از شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه بازگشایی می‌شوند.

فیلم های جشنواره جهانی فیلم فجر در سینماهای روباز به نمایش در می آید!

فوژان نیوز:دبیر جشنواره جهانی فیلم فجر عنوان کرد: امسال در اتفاقی نو، چند سینمای روباز هم خواهیم داشت و اکران فیلم های جشنواره جهانی فجر در این شرایط هم اتفاق می افتد. 

«مجبوریم»،«تومان» و «خورشید»در جشنواره بلگراد به نمایش در می آیند

فوژان نیوز:چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم بلگراد در کشور صربستان میزبان سه فیلم ایرانی«مجبوریم»،«تومان» و «خورشید»در برنامه های خود خواهد بود.

«هرگز گریه نمی‌کنم»درجشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش در می آید

فوژان نیوز:فیلم سینمایی «هرگز گریه نمی‌کنم» ساخته پیوتر دومالفسکی اولین فیلم بلندی با پردازش به پدیده «یتیم اروپایی»،در سی‌وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درمی‌آید.

صندوق اعتباری هنر میزان پرداخت خسارت بیمه تمکیلی به هنرمندان را اعلام کرد

فوزان نیوز:صندوق اعتباری هنر اعلام کرده در اجرای قرار داد سال جاری بیمه درمان تکمیلی تاکنون به بیش از ۳۶ هزار پرونده رسیدگی و طی ۸۱۶ مرحله خسارت مستقیم به بیمه شدگان پرداخت شده است.

حضور «قهرمان» فرهادی در کن ۲۰۲۱ قطعی شد

فوژان نیوز: فیلم"قهرمان" جدیدترین ساخته اصغر فرهادی که روز گذشته حق پخش آن در آمریکا توسط کمپانی آمازون خریداری شد به عنوان یکی از فیلم های بخش مسابقه جشنواره «کن» ۲۰۲۱ به رقابت می پردازد.

سینماها از شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه بازگشایی می‌شوند

ادامه نوشته

سایر اخبار